KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Firmamız 2004 yılında kurularak tarihi yapıların restorasyonu alanında faaliyetlerine başlamıştır. Tarihi yapıların onarılması ve korunmasındaki temel amaç, onları bir sanat eseri olduğu kadar bir belge olarak da korumaktır. Bu bilinçle, başta medeniyetlerin beşiği olan anadolu ve mezopotamya toprakları olmak üzere dünya kültür mirasına mal olan, farklı toplumların ve kültürlerin izlerini taşıyan her türlü eserin korunması ilk gayemiz olmuştur. Firma olarak tarihi yapıların özgün biçimlerini korumak ve gelecek kuşaklara aktarmak temel prensibimizdir.

MİSYONUMUZ

Tarihi yapıların gelecek nesillere bozulmadan aktarılmasına öncülük etmek, bu bağlamda gerekli tüm alt yapıyı sağlamak ve gereken çalışmaların ulusal ve uluslararası düzeyde yürütmektir.

VİZYONUMUZ

Geleceğin anahtarının geçmişten geldiğini bilerek geleceğe yatırımın en önemli aracı "Geçmişi Tanımaktır" sloganı ile hareket ediyoruz. Bu bağlamda işimize titizlikle yaklaşıyor, işimizi özenle yapıyoruz. Kalitemizden ödün vermeden tarihi yapıları koruyor ve korumaya devam edeceğiz.